Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
10 421 000 ₽ 115 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
13 373 000 ₽ 152 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
9 457 000 ₽ 121 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
14 502 000 ₽ 121 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 33 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
13 894 000 ₽ 137 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 93 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
52 971 000 ₽ 283 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 100000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1