Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
790 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
840 000 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 5
For Sale
2 250 000 € 3 140 € / sq.m.
  • Area: 717 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 6
For Sale
150 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 63 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
161 900 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
175 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
79 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
100 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
165 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
119 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3