Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 164 500 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
925 800 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 589 500 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 329 000 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 487 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
815 200 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 735 100 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 329 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 512 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 374 100 € 3 440 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 212 600 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
208 400 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 541 600 € 10 940 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 624 500 € 5 040 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 774 500 € 8 090 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 037 900 € 4 740 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1390 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 115 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 1112 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
872 200 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 381 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5