Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
385 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
475 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
423 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
440 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
495 000 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
577 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
429 800 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
545 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 804 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
545 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 724 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
209 900 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Plot Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
265 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 84 sq.m.
  • Plot Area: 129 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2