Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
766 900 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
731 500 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
718 600 € 2 870 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 238 900 € 2 250 € / sq.m.

Gorgeous house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5