Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 850 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 855 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 000 000 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 623 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
4 950 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 700 000 € 5 870 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1440 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 3374 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 395 000 € 5 170 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1095 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
550 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Rooms: 8
For Sale
1 295 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4