Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
660 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
600 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
990 000 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4