Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
242 000 € 1 210 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
225 000 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 352 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
195 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
718 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 389 sq.m.
  • Plot Area: 777 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
400 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 536 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
399 000 € 1 350 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
495 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
281 800 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
445 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
375 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 123 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
136 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4