Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 561 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 1979 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
989 800 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
681 200 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 683 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 385 800 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
518 200 € 2 470 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 014 700 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 1225 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
640 500 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 630 300 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
814 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
755 800 € 1 990 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 506 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 072 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
6 754 100 € 13 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 513 900 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3