Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
795 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 800 000 € 4 090 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 120 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 380 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 650 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 2145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 600 000 € 1 780 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
4 990 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 708 sq.m.
  • Plot Area: 1961 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
985 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 667 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
720 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 925 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 150 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
750 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 400 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 639 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
3 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 4400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 495 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 801 sq.m.
  • Plot Area: 4976 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 8
For Sale
530 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3