Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
884 900 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 252 sq.m.
  • Plot Area: 931 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 011 700 € 7 730 € / sq.m.
  • Area: 519 sq.m.
  • Plot Area: 87043 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
572 300 € 3 350 € / sq.m.
  • Area: 171 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
531 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 127 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
501 500 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 88 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 427 500 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 1136 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
820 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
997 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
470 800 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 459 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 056 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 444 sq.m.
  • Plot Area: 1140 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 182 800 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 563 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 619 100 € 12 810 € / sq.m.
  • Area: 829 sq.m.
  • Plot Area: 1644 sq.m.
  • Bedrooms: 6