Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
9 600 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
690 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
620 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1602 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 300 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3170 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 625 000 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 607 sq.m.
  • Plot Area: 2226 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
3 200 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 610 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
3 600 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 1013 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
850 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
3 700 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 9
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4