Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 385 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 625 sq.m.
  • Plot Area: 1237 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 1222 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
500 000 € 1 320 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 950 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
630 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
749 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 025 000 € 6 750 € / sq.m.

Fabulous villa, Ciutadella, Balearic Islands, Spain

Ciutadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 975 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 730 000 €
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6