Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 048 100 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 618 700 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1707 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
885 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 979 700 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
519 400 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
570 600 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5