Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 061 900 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 652 400 € 5 230 € / sq.m.
  • Area: 507 sq.m.
  • Plot Area: 1421 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
648 900 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
820 000 € 7 130 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 353 900 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 1112 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
997 000 € 1 950 € / sq.m.
  • Area: 510 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
820 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 427 500 € 4 780 € / sq.m.
  • Area: 1136 sq.m.
  • Plot Area: 1913 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7