Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 902 400 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 986 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 419 800 € 3 580 € / sq.m.
  • Area: 1233 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Storeys count: 3
For Sale
207 900 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
711 800 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1000 sq.m.
For Sale
581 800 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 7318 sq.m.
  • Storey: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
645 600 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 247 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
5 764 300 € 6 680 € / sq.m.
  • Area: 863 sq.m.
  • Plot Area: 4811 sq.m.
  • Bedrooms: 7