Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 959 300 € 4 320 € / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 202 400 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 934 sq.m.
  • Plot Area: 3059 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
669 600 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 096 100 € 6 390 € / sq.m.
  • Area: 328 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 435 300 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 617 sq.m.
  • Plot Area: 4018 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 106 300 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 419 sq.m.
  • Plot Area: 26000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 339 200 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 247 500 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 694 sq.m.
  • Plot Area: 2194 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 037 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
198 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 152 900 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 805 000 € 4 830 € / sq.m.
  • Area: 374 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 404 800 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 921 sq.m.
  • Plot Area: 5260 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 668 200 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 786 sq.m.
  • Plot Area: 4550 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4