Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 450 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 645 sq.m.
  • Plot Area: 160000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 395 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 950 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 190000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
725 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 258 sq.m.
  • Plot Area: 5200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
998 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 9948 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 400 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
  • Rooms: 6
For Sale
480 000 € 1 660 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 1 790 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
995 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 565 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
3 000 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 800 000 € 9 590 € / sq.m.
  • Area: 292 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
270 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 400 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
445 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
410 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 460 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 150 000 € 2 930 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4