Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
236 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 601 600 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 1023 sq.m.
  • Plot Area: 1640 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
348 100 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
613 500 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
884 900 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 097 300 € 4 990 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 5