Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
428 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 401 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
395 000 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
399 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
249 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 162 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
328 800 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 2 480 € / sq.m.
  • Area: 355 sq.m.
  • Plot Area: 853 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 050 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 442 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 325 000 € 6 220 € / sq.m.
  • Area: 213 sq.m.
  • Plot Area: 331 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3