Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
4 000 000 € 7 340 € / sq.m.

Gorgeous villa, Sant Just Desvern, Catalunya, Spain

Sant Just Desvern, Catalunya, Spain Details
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
580 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 681 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
790 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 672 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
499 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
239 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2