Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
206 700 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
519 800 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 356 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
278 700 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
506 800 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
158 300 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 96 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
401 600 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 420 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 771 900 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6