Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 513 900 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 754 100 € 13 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 036 400 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 455 600 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1607 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 688 500 € 4 300 € / sq.m.
  • Area: 393 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
809 300 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 744 400 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 1025 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 688 500 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 447 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 445 500 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
570 600 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 1375 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
885 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
599 700 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
506 600 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
6 637 700 € 6 970 € / sq.m.
  • Area: 952 sq.m.
  • Plot Area: 5403 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
5 764 300 € 8 290 € / sq.m.
  • Area: 695 sq.m.
  • Plot Area: 5036 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5