Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
223 600 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 477 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1665 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
272 200 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 17 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
189 300 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
130 200 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 64 sq.m.
  • Plot Area: 12 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
223 600 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 16 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
898 100 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
118 300 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Plot Area: 15 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
272 200 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Plot Area: 11 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
184 600 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 8 sq.m.
  • Bedrooms: 3