Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
689 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
11 000 000 € 22 180 € / sq.m.
  • Area: 496 sq.m.
  • Plot Area: 1615 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
4 189 000 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 7
For Sale
6 574 300 € 9 070 € / sq.m.
  • Area: 725 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 502 200 € 4 850 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4