Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 786 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
565 000 € 5 380 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 261 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
800 000 € 3 570 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 711 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 990 000 € 6 650 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1070 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
529 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
370 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
475 000 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 €

Villa, La Marina, Comunitat Valenciana, Spain

La Marina, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4