Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 557 500 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 751 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 129 700 € 8 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 949 800 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 999 900 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1370 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 178 700 € 3 010 € / sq.m.
  • Area: 391 sq.m.
  • Plot Area: 666 sq.m.
  • Bedrooms: 3