Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
872 700 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 978 100 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1370 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
813 400 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 745 400 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1860 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 701 600 € 8 640 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 1246 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 083 500 € 7 710 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 199 200 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
576 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 141 700 € 6 120 € / sq.m.
  • Area: 513 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 072 600 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 1338 sq.m.
  • Plot Area: 4337000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
3 432 600 € 7 630 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1623 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 037 600 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 5400 sq.m.
For Sale
830 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 231 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 144 700 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 000 800 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 584 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4