Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
790 300 € 5 030 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
661 500 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
139 300 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 109 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
159 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
319 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
813 900 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 712 900 € 4 370 € / sq.m.
  • Area: 392 sq.m.
  • Plot Area: 801 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4