Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 528 000 € 4 700 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 244 700 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 2091 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
619 400 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Plot Area: 897 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 002 900 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1144 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 120 900 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 353 900 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2999 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 506 700 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 372 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4