Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
162 380 000 ₽ 187 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 868 sq.m.
  • Plot Area: 6 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
147 055 000 ₽ 364 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 403 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
30 954 000 ₽ 247 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
54 986 000 ₽ 177 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 520 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
22 327 000 ₽ 111 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
58 355 000 ₽ 208 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
29 939 000 ₽ 106 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
86 102 000 ₽ 515 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 476 sq.m.
  • Bedrooms: 3