Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
30 201 000 ₽

House, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
32 998 000 ₽ 264 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
26 486 000 ₽ 331 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
78 154 000 ₽ 300 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 8
  • Rooms: 16
For Sale
454 701 000 ₽ 461 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 985 sq.m.
  • Plot Area: 5890 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
88 414 000 ₽ 505 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3