Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
555 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1160 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
299 900 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 539 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
929 700 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 4800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
205 200 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 14
  • Bedrooms: 2