Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
65 000 € 1 000 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 163 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
399 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
385 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
295 000 € 2 460 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 286 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
295 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 440 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
198 900 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
748 000 € 3 760 € / sq.m.
  • Area: 199 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
187 900 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 218 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
699 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 785 000 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 768 sq.m.
  • Plot Area: 1747 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 550 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
223 700 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Plot Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 950 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 892 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5