Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 100 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 995 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
3 000 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
4 500 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 5875 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 15
For Sale
7 500 000 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 860 sq.m.
  • Plot Area: 1676 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
950 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1046 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 495 000 € 7 840 € / sq.m.
  • Area: 446 sq.m.
  • Plot Area: 1037 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 064 800 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4