Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
65 042 000 ₽ 203 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
52 103 000 ₽ 173 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
37 340 000 ₽ 169 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
34 301 000 ₽ 171 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
103 771 000 ₽ 1 037 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 3679 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
316 959 000 ₽ 594 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
247 488 000 ₽ 445 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1388 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 023 325 000 ₽ 829 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 2438 sq.m.
  • Plot Area: 10433 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
269 198 000 ₽ 721 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 373 sq.m.
  • Plot Area: 1722 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
121 573 000 ₽ 292 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
28 657 000 ₽ 249 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
65 128 000 ₽ 501 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
68 602 000 ₽ 258 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Plot Area: 1909 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
30 393 000 ₽ 202 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
19 096 000 ₽
  • Plot Area: 401 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
28 657 000 ₽
  • Plot Area: 265 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
477 609 000 ₽ 682 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
91 180 000 ₽ 217 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 750 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3