Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 300 000 € 6 870 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 765 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 862 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 200 000 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 629 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 900 000 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 1132 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
995 000 € 3 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 16100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 495 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 100 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
790 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 242 sq.m.
  • Plot Area: 507 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
930 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
140 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
160 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 217 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
670 000 € 2 230 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
85 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
260 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
578 000 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
221 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2