Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 200 000 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 665 sq.m.
  • Plot Area: 6000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
For Sale
580 000 € 3 020 € / sq.m.
  • Area: 192 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
975 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
2 990 000 € 10 310 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 7
For Sale
2 595 000 € 8 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 6
For Sale
2 600 000 € 8 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1215 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 790 000 € 3 980 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 7
For Sale
1 600 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 600 000 € 5 710 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 575 000 € 6 300 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 390 000 € 6 950 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 834 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 350 000 € 9 250 € / sq.m.
  • Area: 146 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 300 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 100 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 100 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3