Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
169 334 000 ₽ 336 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
141 112 000 ₽ 354 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
155 874 000 ₽ 427 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2112 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
256 172 000 ₽ 432 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 592 sq.m.
  • Plot Area: 5414 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
251 830 000 ₽ 626 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
230 121 000 ₽ 497 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
86 404 000 ₽ 225 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 383 sq.m.
  • Plot Area: 1164 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
390 771 000 ₽ 857 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
204 069 000 ₽ 1 074 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 1883 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
51 234 000 ₽ 222 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
216 661 000 ₽ 405 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
212 753 000 ₽ 650 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 327 sq.m.
  • Plot Area: 12537 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
204 069 000 ₽ 353 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 578 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
277 882 000 ₽ 604 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
182 360 000 ₽
  • Plot Area: 1775 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
85 014 000 ₽ 196 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 433 sq.m.
  • Plot Area: 558 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
77 720 000 ₽ 160 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1117 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
343 010 000 ₽ 643 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 533 sq.m.
  • Plot Area: 2122 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
490 635 000 ₽ 303 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 1619 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7