Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 950 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 543 sq.m.
  • Plot Area: 5520 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 600 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 511 sq.m.
  • Plot Area: 2355 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
6 000 000 € 9 230 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 000 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 755 sq.m.
  • Plot Area: 1343 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
745 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 625 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
12 750 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 200 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 1500 sq.m.
  • Plot Area: 8535 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 9
For Sale
980 000 € 1 630 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3
For Sale
750 000 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 800 000 € 4 550 € / sq.m.
  • Area: 396 sq.m.
  • Plot Area: 3600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 290 000 € 2 840 € / sq.m.

Fabulous villa, Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 455 sq.m.
  • Plot Area: 7514 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 050 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 2 390 € / sq.m.

Santa Cruz de la Palma, Canary Islands, Spain Details
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 400 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 306 sq.m.
  • Plot Area: 882 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 590 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 655 sq.m.
  • Plot Area: 1413 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4