Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
91 298 000 ₽ 287 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
35 904 000 ₽ 341 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 362 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
696 729 000 ₽ 1 011 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 689 sq.m.
  • Plot Area: 1981 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
29 185 000 ₽ 249 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
35 801 000 ₽ 293 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
77 859 000 ₽ 288 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 10239 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3