Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 746 800 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 820 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
925 800 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 526 sq.m.
  • Plot Area: 2151 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 630 300 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 513 900 € 6 880 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 561 900 € 7 120 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 761 300 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1008 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 397 400 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 570 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
925 800 € 2 010 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
791 900 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
966 500 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
425 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 182 000 € 8 620 € / sq.m.
  • Area: 601 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 692 sq.m.
  • Plot Area: 1590 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 688 500 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 447 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5