Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
342 000 € 3 640 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
325 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 186 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
174 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 66 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3