Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
600 000 € 2 610 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
660 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 696 800 € 5 850 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
540 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 6 820 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
795 000 €

Flat, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
345 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
633 700 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 283 sq.m.
  • Plot Area: 1058000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 1163 sq.m.
  • Plot Area: 31632 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 10
For Sale
8 500 000 € 10 870 € / sq.m.
  • Area: 782 sq.m.
  • Plot Area: 300000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5