Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 4 770 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 750 000 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 802 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
87 000 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
160 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
97 500 € 980 € / sq.m.
  • Area: 99 sq.m.
  • Plot Area: 30 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
99 900 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
150 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
124 000 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
279 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 816 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
530 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 263 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4