Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 600 000 € 3 260 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2150 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 800 000 € 8 370 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 655 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 7 050 € / sq.m.
  • Area: 638 sq.m.
  • Plot Area: 1920 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
887 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 637 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
995 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 700 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 300 000 € 1 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 6100 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
775 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 583 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 995 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
820 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 442 sq.m.
  • Plot Area: 496 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 572 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 542 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
535 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 295 sq.m.
  • Plot Area: 889 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
495 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3