Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
582 500 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 206 sq.m.
  • Plot Area: 31000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
872 900 € 3 910 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
477 900 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 072 600 € 5 090 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 972 300 € 6 070 € / sq.m.
  • Area: 325 sq.m.
  • Plot Area: 1570 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4