Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
474 900 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 255 sq.m.
  • Plot Area: 360 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
206 700 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 500 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
523 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 164 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
319 000 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 304 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 630 300 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 582 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 6