Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
900 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 1006 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 609 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 3181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 000 000 € 8 880 € / sq.m.
  • Area: 338 sq.m.
  • Plot Area: 697 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 9 210 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 330 € / sq.m.
  • Area: 809 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 8
For Sale
570 000 € 2 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
695 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 595 000 € 7 410 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1121 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
880 000 € 2 170 € / sq.m.
  • Area: 406 sq.m.
  • Plot Area: 2954 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 300 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 699 sq.m.
  • Plot Area: 3506 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 200 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 1365 sq.m.
  • Plot Area: 1158 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 11
For Sale
1 700 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 486 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 300 000 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 2 420 € / sq.m.
  • Area: 475 sq.m.
  • Plot Area: 1538 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.