Compare properties

Real estate in Spain on the map

Found 28986 listings:
For Sale
3 300 000 € 7 660 € / sq.m.
  • Area: 431 sq.m.
  • Plot Area: 1072 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 8 270 € / sq.m.
  • Area: 423 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 11 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
5 250 000 € 13 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 18712 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 8
For Sale
3 475 000 € 3 880 € / sq.m.
  • Area: 895 sq.m.
  • Plot Area: 15000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 280 000 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 4972 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 500 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 954 sq.m.
  • Plot Area: 69000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
870 000 € 3 050 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 375 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 769 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
490 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 237 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 595 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 557 sq.m.
  • Plot Area: 1257 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
645 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 600 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 882 sq.m.
  • Plot Area: 12500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 450 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 1780 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
850 000 € 1 700 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 400000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
850 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 670 sq.m.
  • Plot Area: 240000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 150 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 405 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.